ÅF Online

Återförsäljare av våra produkter med försäljning på nätet.

Återförsäljare Ort Hemsida
Agnetas Naturliga UDDEVALLA www.agnetasnaturliga.se
Alternativ Hälsa NYKÖPING www.alternativhalsa.se
Apotek365 HELSINGBORG www.apotek365.se
Bigheart NORRKÖPING www.bigheart.se
Bodystore TROLLHÄTTAN www.bodystore.com
Caisas Shop BJÖRKBY www.caisasshop.se
Funktionsmed www.funktionsmed.se
FörRyttareTillHäst / Hooka OCKELBO www.förryttaretillhäst.se
Homeopathuset SÖDERDALA www.homeopathuset.se
Immun.se SKELLEFTEÅ www.immun.se
Jakobs Apotek MOTALA www.jakobsapotek.com
Lifeland STOCKHOLM www.lifeland.se
Livsstigen ALUNDA www.livsstigen.se
Med24 TRELLEBORG www.med24.se
MM Sports GÖTEBORG www.mmsports.se
MåBra Postorder GÖTEBORG www.mabra.nu
Naturaliv HÖRBY www.naturaliv.se
Natures For Life KALMAR www.naturesforlife.se
Naturliga Norrland ÖRNSKÖLDSVIK www.naturliganorrland.se
Naturprodukter.se STOCKHOLM www.naturprodukter.se
Naturligt.se VELLINGE www.naturligt.se
Naturligt Vis LIMMARED www.naturligtvis.me
Naturkosmetikkompaniet GAMLEBY www.kosmetikkompaniet.se
Shopping4net LANDVETTER www.shopping4net.se
Silver4Health FINLAND www.silver4health.nu
Silversmurfen SOLLENTUNA www.silversmurfen.se
Skanstulls Hälsokost STOCKHOLM www.skanstullshalsokost.se
Svensk Hälsokost JÄRFÄLLA www.svenskhalsokost.se
Svenskt Kosttillskott JÄRFÄLLA www.svensktkosttillskott.se
Timotej & Andersen VELLINGE www.timotejandersen.se/
Vitaminpoolen MALMÖ www.vitaminpoolen.se
Vitosine MÖLNDAL www.vitosine.se
Örtagubben STOCKHOLM www.ortagubben.se

 

 

 

 

Våra produkter

Vi på Ion Silver har sedan 2001 tagit fram produkter som renar kroppen på ett hälsosamt sätt. Produkterna innehåller naturliga ingredienser och består av ett sortiment med produkter som är bakteriedödande, rensande, antiseptiska och främjar led och muskelbesvär. Vi är väl etablerade på marknaden med vårt elektrokolloidala silver IONOSIL, kosttillskottet Lignisul MSM, fodertillskottet Alavis MSM, glukosaminsulfatet GLUKO/MAX, hudserien EMS samt den senaste SILVER-serien med bland annat créme, cerat och deodorant. Fler nya spännande produkter är under utveckling. Hudvårdsprodukterna är givetvis parabenfria.